UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 HOME O NAS OFERTA STREFA MIESZKAŃCA PRAWO FAQ KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI
FAQ
Czy można głosować uchwałę zbierając głosy na zebraniu a potem "dozbierać" resztę obiegiem?
Tak. Jasno o tym mówi art. 23.1 ustawy o własności lokali "uchwały właścicieli lokali są podejmowane bądź na zebraniach, bądź w drodze indywidualnego zbierania głosów przez zarząd; uchwała może być wynikiem głosów oddanych częściowo w drodze indywidualnego ich zebrania."